sobota, 3 sierpnia 2013

15. Zakładka "Le Lutin bleu" Niebieski elf. Odsłona 3

Stuk puk...
Odsłaniam kolejny etap powstawania zakładki z niebieskim elfikiem. Zastanawia mnie efekt końcowy, ponieważ to od niego będzie zależała następna inspiracja. Jak na razie nie jestem do końca zadowolona z postępów, z kolorów (nie mówiąc o wieczornych fotkach które w ogóle jakieś niebieskie się zrobiły !!!)
Obecnie odpuściłam sobie dolną część kapelusza mojego elfika i zaczęłam robić niebieskie tło...kolorki mi się nieco różnią w stosunku do założonego planu, o ile ciemne kolorki "wychodzą" na gotowym wzorku tak jak w motku, o tyle mam wrażenie- że z jasnymi jest inaczej- nie wyglądają już tak samo, błękitne robią się jaśniejsze, niebieskie średnie- są ciemniejsze... Poczekamy, zobaczymy....

Dziękuję Wam za miłe komentarze, ale jak należy się krytyka to koniecznie ją napiszcie- wtedy coś można jeszcze zmienić. Krytykę i pochwały przyjmuję z otwartym serduszkiem :)

6 komentarzy:

 1. bez krytki a z pochwałą przychodzę :) pięknie wychodzi

  OdpowiedzUsuń
 2. Martuniu jesteś niesamowita jutro rano wstajł i jeśli ci to nie przeszkadza wpisuję twoj blog na mój pasek boczny zgodzisz się ? a jeszcze jedno a prpopo elfów napiszę ci meila oki?pozdrawiam Maria - P.S. zmieniłam zdjęcie profilowe bo ta mysz to była nie moja papappa

  OdpowiedzUsuń
 3. Martuniu włąśnie wkleiłam twój blog na mój pasek boczny pozdrawiam Maria

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje odwiedzane blogaski będę wklejać w najbliższym czasie-w wolnej chwili :) Milutko jak ktoś odwiedza mój zakątek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Buźka już się wyłania, piękne będzie zakładka.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma co krytykować, zakładka pięknie wychodzi!

  OdpowiedzUsuń